Cuier 40.11.15
| Culori: | negru, gri |
| Mărimi: | 36 cm l x 174 cm H |
| Material: | metal |
Livrăm exact ce promitem. La timp.
Arată toate 5 rezultatele
| Culoare | Gri RAL 7035 |
| Înălțime totală | 2000 mm |
| Lungime | 1000 mm |
| Adâncime | 400 mm |
| Material | tablă de oțel calitate I |
| Nr. polițe/post | 8 |
| Garanție | 24 luni |
Dotări standard:
| Culoare | Portocaliu |
| Înălțime totală | 2000 mm |
| Lungime | 1000 mm |
| Adâncime | 500 mm |
| Material | tablă de oțel calitate I |
| Nr. polițe/post | 4 |
| Garanție | 24 luni |
Dotări standard:
| Culoare | Verde |
| Înălțime totală | 2000 mm |
| Lungime | 1000 mm |
| Adâncime | 450 mm |
| Material | tablă de oțel calitate I |
| Nr. polițe/post | 4 |
| Garanție | 24 luni |
Dotări standard:
CARACTERISTICI:
DIMENSIUNI:
Sfârșitul de conținut
Sfârșitul de conținut
Nu aveți încă un cont? Înscrieți
Niciun produs în coș. Du-te, umple-l cu ceva ce-ți place!
Începe De Cumpărături Acum