Viva Z2, dulap vestiar metalic, 2 uși tip Z
Caracteristici vestiar metalic cu 2 uși „Z”:
- Dimensiuni (L x l x H): 400 x 450 x 1800 mm
- Material: tablă de oțel calitatea DC 01 cf EN 10130
- Culoare: Gri RAL 7035
- Nr. posturi: 2
- Înălțime soclu: 70 mm
- Garanție: 12 luni
Dotări standard per post:
- suport pentru etichetă pe ușă
- bară pentru umerașe
- cilindru cu 2 chei
Prețul nu conține TVA
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Vestiarele cu uși Z sunt executate integral din tablă de oțel 0.7 mm calitatea DC 01 cf EN 10130, respectând cerințele ISO 9001:2000. Corpul este asamblat prin sudură în puncte. Fiecare ușă este dotată cu profile de rigidizare pentru a spori rezistența și a evita flambarea. Fantele de aerisire de pe uși asigură o circulație optimă a aerului în interiorul vestiarului.
Balamalele nu sunt vizibile la exterior, tot ansamblul având un aspect plăcut.
Vestiarele sunt prevăzute cu sistem de închidere tip butuc cilindric cu cheie. Sunt asigurate 2 chei pentru fiecare sistem dintr-o serie de 3000 numere.
În varianta standard, vestiarele sunt fabricate cu soclu de 70 mm înălțime. Sub soclu sunt amplasate picioruse de 10 mm zincate care asigură o distanță minimă între acesta și podea.
Metoda de vopsire folosită este cea în camp electrostatic cu pulbere. Culoarea standard este GRI RAL 7035 texturat.
Accesorii suplimentare:
- Acoperiș înclinat
- Cheie master
- Picioare metalice cu înălțimea de 120mm, aplicate prin sudură și prevăzute cu terminație reglabilă pe înălțime pentru a asigura planeitatea și montajul corect
- Poliță suplimentară pentru încălțăminte
- Suport vestiar cu băncuță
- Suport prosop/umbrela
- Sisteme de închidere alternative: închidere pentru lacăt, cifru mecanic, cifru electronic, închidere cu monedă
| Dimensiuni | 40,0 × 45,0 × 180,0 cm |
|---|---|
| Material | Tablă de oțel DC 01 (EN 10130) |
| Culoare | Gri RAL 7035 |
| Tip produs | Vestiare cu uși Z |
| Garanție | 12 luni |
| Bară pentru umerașe | Nu |
| Suport prosop/umbrelă | Nu |
| Aplicație | Industrie generală, Vestiar personal |
| Segment client | Industrial, Public / Spațiu comun |
| Construcție | Ranforsată |
| Tratament suprafață | Galvanizare anticorozivă, Vopsire în câmp electrostatic |
| Polițe reglabile | Da |
| Cu soclu | Da |
| Personalizabil la cerere | Nu |
| Opțiuni încuietoare | Cheie Master, Cifru / Combinație, Cilindru cu chei, Lacăt |
| Mărime cabinet | Standard |
| Înălțime totală | Standard (1500–1849 mm) |
| Adâncime cabinet | Standard (350–499 mm) |
| Brand | Viva Facilities |
| Certificări | EN 10130, ISO 9001 |
| Grosime tablă | 0.7 mm |
| Tip ușă | Uși tip Z |
| Serie |







Recenzii
Nu există recenzii până acum.